top of page

Friss hírek jelentek Julian Assange-ról



Levél Schiller Máriának


Szia Maria,


Tegnap este az ausztrál médiában friss hírek jelentek meg Julian Assange-ról és a kegyelemért folytatott kampányunkról, valamint új fotók az otthoni életéről.


ree

Julian és édesapja, John Shipton Melbourne-ben.


A cikk kiemeli a kegyelem szükségességét, hogy a Julian elítélése által teremtett veszélyes precedens megszűnjön, és lehetővé tegye számára, hogy továbbléphessen az életében.


„Ahhoz, hogy visszakapja a szabadságát, bele kellett egyeznie abba, hogy elítélt bűnözővé váljon. Ez mindenféle korlátozást jelent arra nézve, hogy miként tud megélhetést biztosítani és eltartani a családját” – mondta Gabriel Shipton, Julian testvére.


Köszönhetően az önök erőfeszítéseinek, akik aláírták és megosztották nyílt levelünket, amelyben Julian elnöki kegyelmét kértük. Már több mint 15 000 ember adta hozzá a nevét.


A kegyelem további előmozdítása érdekében, mielőtt Biden elnök elhagyja a Fehér Házat, Gabriel még ebben a hónapban Washingtonba utazik, hogy találkozzon amerikai törvényhozókkal és aktivistákkal. Látogatása egybeesik Albanese miniszterelnök amerikai útjával.


„A miniszterelnöknek nagyszerű kapcsolata van Biden elnökkel, és lehetősége lesz arra, hogy ezt a kérdést felvetesse a vele folytatott búcsúbeszélgetésen, amikor az Biden asztalán fog ülni” – mondta Gabriel.


Ez egy kritikus pillanat az emberek számára Ausztráliában, az Egyesült Államokban és a világon, hogy kegyelmet sürgessenek, hogy igazságot szolgáltassanak Julian számára és biztosítsák a sajtószabadságot.


A következőket teheti...


Írd alá és oszd meg a nyílt levelet 👉 action.assangecampaign.org.au/?pc=up1


ree

Julian és John a lakókocsi előtt, amellyel John Julian szabadon bocsátásáért kampányolt.

legte Tanka.jpg

VARGA DOMOKOS GYÖRGY művei itt és a wikin

dombi 2023.jpg
vukics boritora.jpg
acta 202305.png
gyimothy.png
dio.jpg
KIEMELT CIKKEK
MOGY2023.jpg
bottom of page