Károly király megérkezett Washingtonba, és a harmadik világháború dobjait veri Oroszország ellen
- dombi52
- máj. 1.
- 6 perc olvasás

Eredeti cikk:
King Charles Shows Up In D.C. Beating War Drums For WW III Against Russia, Leo Hohmann, April 29, 2026
Schiller Mária küldeménye
„Közös értékekről” és „megingathatatlan elszántságról” beszél „Ukrajna védelmében” ... de hogyan is néz ez ki, és hol végződik? A népességcsökkentés a kulcs az egészhez.
Épp amikor azt hitted, hogy a háborús dobok nem lehetnek hangosabbak, miközben a szélsőséges „Izrael-első” erők az iráni, libanoni, gázai és másutt folyó mészárlások folytatására és kiterjesztésére törekednek, és a neokonzervatívok Kubába tervezett invázióra utalnak, megjelenik a háború végső királya, Károly király.
Károly április 28-án, szerdán beszédet mondott az amerikai Kongresszus előtt, és üzenete egyértelmű volt.
Nem kevesebb, hanem több háború készül kitörni, és figyelmen kívül kell hagynunk minden békéről szóló beszédet vagy bármiféle béke és jólét „aranykoráról” szóló beszédet. Készüljünk fel a háborúra, amelyet elkerülhetetlenül éhínség követ.
Mivel Károly azt akarja, hogy az Egyesült Államok csatlakozzon Európához egy újabb nagy háborúban, amelyre már nagyon régóta teljes szívéből vágyik, és amelynek megindítására készül. Ez a háború Oroszország ellen. De egyedül nem indíthatja el. Szüksége van arra, hogy Amerika vezető szerepet játsszon.
Trump talán arra koncentrál, hogy kiszorítsa Kínát az energiaellátásának életvonalából, annak érdekében, hogy helyreállítsa az amerikai globális gazdasági dominanciát.
De Charles azért jött Washingtonba, hogy emlékeztesse őt arra, hogy Oroszországgal is szembe kell szállnunk a közös nyugati „biztonságunk” biztosítása érdekében.
Íme mit mondott, ami extatikus reakciót váltott ki a kongresszusi háborús kurvákból:
„Ma, elnök úr, ugyanarra a hajthatatlan elszántságra van szükség Ukrajna és legbátrabb népe védelméhez. Szükség van rá a valóban igazságos és tartós béke biztosításához. Az Atlanti-óceán mélyétől az Északi-sarkvidék katasztrofálisan olvadó jégsapkáig az Egyesült Államok fegyveres erőinek és szövetségeseinek elkötelezettsége és szakértelme a NATO középpontjában áll, egymás védelmére esküdve, polgárainkat és érdekeinket védve, az észak-amerikaiakat és az európaiakat biztonságban tartva közös ellenségeinkkel szemben."
„Védelmi, hírszerzési és biztonsági kapcsolataink szorosan összefonódnak olyan kapcsolatokon keresztül, amelyeket nem években, hanem évtizedekben mérünk.”
Károly király arra kéri az Egyesült Államok kormányát, hogy készüljön fel az Oroszországgal való háborúra azáltal, hogy felkészül Ukrajna és „legbátrabb népe” védelmére. Emlékezteti a Kongresszust, hogy együtt harcoltak két világháborúban, a hidegháborúban és Afganisztánban.
Oroszország „gyenge”, de a vele vívott háború hosszú lesz – mondta Anthony Radakin brit vezérkari főnök a brit parlament védelmi bizottságának 2025. júniusi ülésén. Ugyanakkor az admirális Oroszországot Európa „fő biztonsági fenyegetésének” nevezte.
Egy másik brit katonai szakértő szerint a NATO-országok 2027-re háborúba keveredhetnek Oroszországgal. Ed Arnold, a brit Royal United Services Institute nevű agytröszt munkatársa ezt jósolta meg egy 2025. áprilisi interjúban a Deutsche Presse-Agentur számára.
Így tehát logikus, hogy 2026-ban Károly király Washingtonba látogat, és Oroszországgal való háborúról beszél.
Úgy tűnik, már csak egy év választ el minket a tervezett konfliktustól.
Károly emellett elismerte a Fehér Ház tudósítói vacsoráján történt legutóbbi (hamis?) merényletkísérletet, és kiemelte „két nemzetünk közös történelmét és értékeit”.
A mindössze 30 percig tartó beszédében Károly kilencszer használta a „közös” szót:
„Közös értékek.”
„Közös demokratikus értékek.”
„Közös történelem.”
„Közös ellenálló képesség.”
„Közös jólét.”
„Közös felelősség.”
Nyilvánvalóan Trump egóját akarta simogatni, mert tudja, hogy ez a legegyszerűbb út ahhoz, hogy megkapja, amit akar a főnök-nárcisztikus embertől.
Charles teljes beszédének átiratát itt olvashatjákCharles, a végső malthusiánus, a „Föld Chartája” fenntarthatósági mozgalom keresztapjaként töltött dicső napjait idézte fel azzal, hogy hivatkozott a „természet, legértékesebb és pótolhatatlan kincsünk megóvásának közös felelősségére”. Ez csodálatosan hangzik, de
a természet védelme a Charles által hirdetett globalista vízió szerint azt jelenti, hogy minden áldozatot az átlagembereknek kell meghozniuk, miközben ő és milliárdos barátai továbbra is a legfinomabb steakeket, drága, benzinfaló autókat és jet-set utazási menetrendeket élveznek. Mi többiek pedig rovarokat és laborban tenyésztett műhúst fogunk enni, nem fogjuk tudni megfizetni autóinkat és otthonainkat, és helyettük apró, sokemeletes lakásokba kell költöznünk 15 perces városokban.
Ez az ő elképzelésük a természet védelméről: kevesebb ember a bolygón, akik sokkal kevesebbet használnak a Föld erőforrásaiból. Természetesen mi lenne jobb módszer arra, hogy energiatakarékosságot kényszerítsenek ránk, mint új háborúk indítása, amelyek a Hormuzi-szoros lezárását idézik elő, amelyen keresztül a világ olajellátásának 20 százaléka áramlik?
Ezek a luciferi hatalmi elitek tudják, hogy nem tudják rávenni a tömegeket egy ilyen lecsökkentett életmód elfogadására anélkül, hogy előbb több és nagyobb háborúkat robbantanának ki, amelyek egy kisebb, engedelmesebb globális népességgel végződnek.
Tudják, hogy a háború éhínséget és kétségbeesést szül, a kétségbeesés pedig engedelmeskedést.
Szinte hallani lehetett, ahogy a háttérben nyáladzik a katonai-ipari komplexum, miközben Charles a háború démonait idézte meg Oroszország ellen.
A Palantir, a Lockheed Martin, a Boeing, a Raytheon és a többi fasiszta vállalati szélhámos csak alig várja, hogy még jobban beinduljanak a dolgok, mint eddig. Ezért figyelmeztettem az embereket – valójában már a legutóbbi nagy, mesterségesen előidézett válság, a Covid-19 vége óta –, hogy készüljenek fel,
ha másra nem is, legalább mentálisan, a következő nagy válságra, amely a harmadik világháború lesz, és amely potenciálisan egyidejűleg indulhat el a belföldi fronton tomboló polgárháborúval, élelmiszer-zavargásokkal stb.
Ha az Egyesült Államokban vagy Európában élsz, akkor annak a valószínűsége, hogy erőszakos, sőt háborús körülmények alakulnak ki a közeledben, nagyobb, mint valaha a második világháború óta.
Miért mondom az embereknek, hogy készüljenek fel a háborúra? Mert a világ leghatalmasabb emberei ezt akarják.
Vitathatjuk, hogy miért akarják, de a tény az, hogy akarják. Az elmúlt négy évben nyíltan beszéltek erről.
A globális együttélés korszaka nem a végéhez közeledik, hanem már véget ért. Azok a napok, amikor a rivális nagyhatalmak leültek egy asztalhoz, és megállapodásokat kötöttek arról, hogyan kell békésen viselkedniük egymással, véget értek.
Amikor eljutnak odáig, hogy blokád alá vonják a kőolaj és a műtrágyák szállításához elengedhetetlen globális szűk keresztmetszeteket, és világszerte megtámadják és felgyújtják az olajfinomítókat (az elmúlt hónapban több országban is tucatnyi állítólag véletlenszerű „tűz” történt), akkor meg kell értenünk a jeleket, és fel kell készülnünk a legrosszabbra.
Még ha le is ülnek tárgyalni, az is csak azért van, hogy időt nyerjenek a következő katonai összecsapásra való felkészüléshez.
Egy nyugalmazott négycsillagos tábornok, aki kulcsfontosságú agytrösztök igazgatótanácsában ül, és mellékállásban a Fox News kommentátora, a héten azt is kijelentette, hogy az Egyesült Államoknak figyelmeztetnie kellene Irán diplomáciai delegációját, hogy ha nem fogadják el a megállapodást Washington feltételei szerint, akkor merénylet célpontjává válnak.
Ez a nyugalmazott tábornok Jack Keane tábornok, a Fox ismert kommentátora, aki talán a mai Amerika legsátánibb katonája. Az egész szövege arról szól, hogy Amerikának erőszakkal és gyilkolással kell visszaállítania hanyatló birodalmát.
Hogy bárki is hallgathatja őt anélkül, hogy hányingere lenne, számomra felfoghatatlan. Biztosan ugyanaz a vérszomj gyötri őket, mint Keane-t.
Tekintsék meg az alábbi videót 21:30-tól, és hallgassák végig legalább a 27. percig, hogy megismerjék Keane tábornok Trump elnöknek szóló őrült tanácsát.
Sajnos ez a fajta háborús bűnözés nem csak egy nyugalmazott tábornoktól származik. Hasonlókat mondott Lindsey Graham szenátor is. Maga az elnök is nyíltan beszél, dicsekszik egy egész civilizáció megsemmisítéséről. Ne felejtsük el azt a néhány héttel ezelőtti tweetet.
Nemrég, április 29-én Trump egy képet tett közzé a közösségi média fiókjain, amelyen géppisztollyal a kezében, sötét napszemüvegben látható, a „No more Mr. Nice Guy” (Nincs többé Mr. Kedves Fiú) felirattal. Hűen a gengszter stílusához.
Ez a bejegyzés elgondolkodtatott:
Vajon a „kedves fiúk” elrabolják-e a külföldi vezetőket és ellopják-e az olajukat?
Vajon a kedves fiúk küldenek-e cirkálórakétákat általános iskolákba, megölve 168 nyolc és tizenkét év közötti kislányt?
Vajon a kedves fiúk robbantanak-e fel fegyvertelen halászhajókat nemzetközi vizeken, anélkül, hogy bármilyen bizonyítékot mutatnának, azt állítva, hogy kábítószert szállítanak?
A kedves fiúk használják az amerikai katonai infrastruktúrát az Operation Warp Speed elindítására, és az amerikaiak 80 százalékának beadnak egy káros mRNS génterápiás biológiai fegyvert, majd azzal dicsekednek, hogy megmentették a világot?
Életemben még soha nem hallottam amerikai elnököt vagy bármely nyugati vezetőt így beszélni vagy így cselekedni. De a probléma sokkal nagyobb, mint Trump. Mert
Trump nem lenne hivatalban és nem játszaná a pusztító szerepét, ha a globalista pénzügyi elit és a technológiai oligarchák nem akarnák ott látni.
Nem csupán egy elmebeteg őrült bizarr kirohanásainak vagyunk tanúi. Valaki hatással van rá, és azt mondta neki, hogy ezt megúszhatja. A történelembe a leghíresebb amerikai elnökként fog bekerülni, ha betartja a számára megírt forgatókönyvet, a katonai hódító szerepét.
És ami még rosszabbá teszi a helyzetet, Trump azt hiszi, hogy Isten az ő oldalán áll. Gyakran messiási kifejezésekkel utal magára, és vannak olyan spirituális vezetők, akik a fülébe suttogják, hogy bármit is fogjon kézbe, az sikerrel jár.
Ezek őrült bolondok. Malthusiánusok. Népességcsökkentő fanatikusok. WEF-esek. Akárhogy is nevezzük őket. Végül is egy dolog közös bennük:
a Sátánnak dolgoznak.
Úgy vélem, a valószínű forgatókönyv az, hogy olyan mértékű háborút és éhínséget szítanak, hogy a világ sokkal kisebb népességgel marad, és azok,
akik életben maradnak, olyan szörnyű helyzetbe kerülnek, hogy könyörögni fognak azért a gyógyszerért, amelyet az oligarchák már készenlétben tartanak – egy új globális digitális pénznemért,
amely nagyobb vásárlóerővel bír, mint a régi papírpénzek, de csak azok számára lesz elérhető, akik hajlandók digitálisan megjelölni, nyomon követni és pontozni magukat, hogy biztosítsák, teljes mértékben megfelelnek az új világszuperállam diktátumainak.
deepl.com/en/translator – VDGy


















